Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēta sieviete, kas dienas laikā divas reizes mēģina apzagt vienu un to pašu veikalu 2016. gada 15. decembris

Vakar, 14.decembrī, ap pulksten vienpadsmitiem dienā Valsts policija saņēma izsaukumu no kāda tirdzniecības centra apsardzes darbinieka. Apsargs ziņoja, ka lielveikalu mēģināja apzagt kāda sieviete.

Rīgas reģiona Teikas iecirkņa policisti, ierodoties notikuma vietā, konstatēja faktu, ka 1987.gadā dzimusi sieviete no lielveikala mēģināja nozagt kosmētikas preces un alus skārdeni, kuru kopējā vērtība bija 38 eiro. Likumsargi sievieti nogādāja policijas iecirknī.

Aizturētajai tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzekli, un ap pulksten vieniem sieviete tika palaista vaļā.

Tajā pašā dienā ap pulksten četriem pēcpusdienā Valsts policija saņēma izsaukumu par zādzību uz to pašu lielveikalu. Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka tā ir tā pati sieviete, kura pirms pāris stundām bija izlaista no policijas iecirkņa.

Arī šoreiz sieviete bija mēģinājusi nozagt kosmētiku un alus skārdeni, desmit eiro vērtībā. Jāpiebilst, ka sieviete bija paspējusi nomainīt savu apģērbu, pēc pirmās zādzības reizes.

Šoreiz sieviete tika ievietota izolatorā. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību vai piesavināšanos nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(Attēlam ilustratīva nozīme)