Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iļģuciemā Speciālo uzdevumu bataljona policisti nakts vidū pamana un aiztur auto spogulīšu zagli 2016. gada 8. novembris

Naktī no pirmdienas uz otrdienu, ap pulksten 1.40 Rīgā, Riekstu ielā Speciālo uzdevumu bataljona policisti pamanīja kādu vīrieti, kurš rosās pie BMW markas automašīnas spogulīšiem.

Kad policisti piebrauca tuvāk, minētais vīrietis sāka bēgt. Policisti viņu panāca un lūdza nosaukt savus personas datus. Vīrietis atsacījās šo informāciju sniegt, turklāt, sarunājoties ar policistiem, aiz muguras slēpa rokas. Kad likumsargi grasījās viņam uzlikt roku dzelžus, vīrietis atzinās, ka nozadzis automašīnas spogulīšus.

Policisti vīrieti aizturēja un nogādāja Rīgas Kurzemes iecirknī. Viņu pārmeklējot, tika atrasti divi automašīnas spogulīši. Noskaidrojot vīrieša datus, atklājās, ka viņš dzimis 1985. gadā un jau iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām.

Pēc aizdomās turamā nogādāšanas policijas iecirknī, policisti devās atpakaļ uz nozieguma vietu, kur konstatēja, ka automašīnai, ap kuru rosījās vīrietis, tik tiešām nav spogulīšu. Līdzās spēkratam policisti sastapa automašīnas īpašnieku, kurš par notikušo bija uzzinājis, jo automašīnai ieslēdzās signalizācija.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)