Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Šodien reģistrēti jau 133 CSNg – aicinām iestūrēt ziemā droši! 2016. gada 4. novembris

Šī diena galvaspilsētā un Rīgas reģionā iesākās ar lielu skaitu ceļu satiksmes negadījumu. No pulksten 6.00 līdz 9.30 Valsts policijā saņemti aptuveni 100 izsaukumi uz ceļu satiksmes negadījumiem. Savukārt līdz šim brīdim, pulksten 14.00, tie ir aptuveni 133. 
Jāpiebilst, ka vidēji diennaktī tiek reģistrēti aptuveni 80 ceļu satiksmes negadījumi. Autovadītājiem jārēķinās, ka satiksme ir apgrūtināta un notikušie negadījumi arīdzan apgrūtina satiksmes plūsmu.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus izvēlēties ziemas apstākļiem atbilstošu transportlīdzekļu vadīšanas stilu un nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu, lai nepieciešamības gadījumā savlaicīgi varētu transportlīdzekli apturēt un izvairīties no iespējamā negadījuma.

Lai nepieļautu transportlīdzekļa saslīdēšanu, autovadītājiem jāizvairās no straujām kustībām, īpaši straujas bremzēšanas. Vēlams jau laikus palielināt distanci līdz priekšā esošam transportlīdzeklim, lai nepieciešamības gadījumā būtu vairāk laika attiecīgi reaģēt uz situāciju.

Tāpat mudinām nekādā gadījumā nepiedalīties ceļu satiksmē ar transportlīdzekli, kura riepas vēl nav nomainītas no vasaras uz ziemas periodam paredzētām. Lai arī noteikts, ka tās jānomaina līdz 1. decembrim, tomēr, ņemot vērā laikapstākļus, ar neatbilstoši sagatavotu transportlīdzekli piedalīties ceļu satiksmē ir ļoti bīstami.