Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Purvciemā aizturēti divis vīrieši ar deviņiem gramiem metamfetamīna 2016. gada 3. novembris

Otrdien, 1. novembrī, Rīgas Teikas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas darbinieki Rīgā, Nīcgales ielā ap pulksten 16 pie kāda veikala pamanīja divus jaunus vīriešus, kuru uzvedība liecināja, ka viņi ir narkotiku iespaidā. Policisti abus vīriešus nogādāja policijas iecirknī.

Tika noskaidrots, ka aizturētie dzimuši 1983. un 1991. gadā un jau iepriekš vairākas reizes sodīti par zādzībām un narkotiku lietošanu. Pārmeklējot jaunos vīriešus, 1991. gadā dzimušā vīrieša jakas kabatā tika atrasta metāla kastīte, kurā atradās 7,6 grami metamfetamīna. Savukārt pie otra aizturētā policisti atrada 1,44 gramus šīs pašas narkotiskās vielas (skat. attēlā).

Saistībā ar notikušo pret abiem vīriešiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Tāpat viņiem administratīvā kārtībā nāksies atbildēt par narkotiku lietošanu.