Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par smagu miesas bojājumu nodarīšanu savam kaimiņam 2016. gada 1. novembris

Svētdien, 30. oktobrī, Valsts policija saņēma informāciju no mediķiem, ka Rīgā, Kalnciema ielā kādā dzīvoklī atrasts 50 gadu vecs vīrietis ar divām durtām brūcēm kakla apvidū un vienu krūškurvī. Par notikušo mediķiem bija paziņojis cietušā vīrieša kaimiņš.

Ierodoties notikuma vietā, Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti sastapa jau minēto aculiecinieku, kurš kā pats sākotnēji apgalvoja, bija atnācis ciemos un tur atradis sadurto vīrieti. Lai arī cietušais vīrietis un viņa kaimiņš bija alkohola reibumā, dzīvoklī viss bija sakopts. Nebija atrodami arī netīri asi priekšmeti, ar ko varētu būt izdarīts noziegums.

Pārbaudot cietušā vīrieša kaimiņa personību, policisti noskaidroja, ka viņš dzimis 1958. gadā un iepriekš piecas reizes sodīts, tajā skaitā arī par miesas bojājumu nodarīšanu. Turklāt 1995. gadā viņš kādai personai nodarījis tādus miesas bojājumus, kas izraisījuši cietušā nāvi.

Savākto pierādījumu kopums policistiem ļāva izdarīt secinājumus, ka arī oktobrī izdarīto noziegumu, visticamāk, ir izdarījis jau minētais kaimiņš. Jāatzīst gan, ka nozieguma izdarīšanas brīdī gan cietušais, gan aizdomās turamais bija stiprā alkohola reibumā un daudz ko no notikušā neatceras.

Policisti aizdomās turamo 1958. gadā dzimušo vīrieti aizturēja un vakar, 31. oktobrī, viņam tika piespriests drošības līdzeklis apcietinājums.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta otrās daļas – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem.

Jāpiemin, ka cietušajam izdarītie miesas bojājumu ir ļoti smagi un vien pateicoties mediķu darbam, ir novērstas briesmas vīrieša dzīvībai un viņš nācis pie samaņas.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)