Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ziemas riepas – obligātas no 1. decembra! 2016. gada 31. oktobris

Atgādinām, ka rudenī laikapstākļi kļūst ļoti mainīgi – no sausas brauktuves līdz pat atkalai. Tas var radīt bīstamas situācijas ceļu satiksmē, tādēļ īpaši uzmanīgiem jābūt rīta un vakara stundās, kad ārā ir krēsla.

Transportlīdzekļa vadītājus aicinām izvēlēties rudens laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, jo šajā laikā ceļa seguma stāvoklis var mainīties ļoti strauji un brauktuve nemanāmi var kļūt slidena, tādējādi radot grūtības laikus nobremzēt. Ļoti būtiski ir ievērot drošu distanci, lai nepietiekamas redzamības apstākļos, neparedzētas bremzēšanas vai akvaplanēšanas gadījumā neapdraudētu sevi un pārējos satiksmes dalībniekus.

Aicinām autovadītājus pārbaudīt sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, īpašu uzmanību pievēršot riepu nodilumam un atbilstībai attiecīgajiem laikapstākļiem. Tāpat svarīgi pārbaudīt transportlīdzekļa apgaismes ierīces un logu tīrītājus, jo sliktas redzamības apstākļos vadītājiem var būt grūtības savlaicīgi pamanīt gājēju pat apgaismotās vietās, tādēļ ir būtiski novērst jebkādus redzamības apgrūtinājumus.

Plašāka informācija: https://www.csdd.lv/jaunumi/ziemas-riepas-%E2%80%93-obligatas-no-1-decembra