Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Dārzciemā aizturēts vīrietis ar gandrīz 300 gramiem metamfetamīna un 30 psihotropajām tabletēm 2016. gada 27. oktobris

Pirms nedēļas Valsts policija saņēma informāciju par kādu vīrieti, pie kura, iespējams, atrodas liels daudzums narkotiku. Policisti noskaidroja, ka minētais vīrietis atrodas Dārzciemā un devās viņu meklēt.

20. oktobrī minētajā Rīgas mikrorajonā uz ielas Ķengaraga iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti aizdomās turamo 1977. gadā dzimušo vīrieti aizturēja. Viņu pārmeklējot, tika atrasts vīstoklis ar 298,2 gramiem metamfetamīna, kā arī 30 psihotropās tabletes un šļirces (skat. attēlā.) Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka narkotikas vīrietis glabājis realizācijas nolūkā.

Minētais vīrietis, kurš jau iepriekš sodīts par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, tika nogādāts policijas iecirknī.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.