Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārmeklēšanas laikā pie diviem vīriešiem atrod “spaisu” un karfentanilu 2016. gada 21. oktobris

Šajā otrdienā, 18.oktobrī, Valsts policijas darbinieki, patrulējot Jūrmalas mikrorajonā Slokā, ievēroja divus aizdomīgus vīriešus, kuri uzvedās neadekvāti un visticamāk bija narkotisko vielu reibumā.

Lai pārbaudītu savas aizdomas, likumsargi piegāja pie šiem abiem vīriešiem un konstatēja, ka viņi ir kādu vielu reibumā, tādēļ administratīvā kārtībā aizturēja un nogādāja viņus policijas iecirknī. Veiktās ekspertīzes laikā apstiprinājās, ka vīrieši ir narkotisko vielu reibumā.

Likumsargi iecirknī veica personu pārmeklēšanu un tās laikā abiem vīriešiem kabatās atrada narkotiskās vielas.

Tika veikta ekspertīze, lai noskaidrotu, kādas narkotiskās vielas ir atrastas pie abiem vīriešiem. Konstatēts, ka pie 1984.gadā dzimušā vīrieša atradās 0,5 grami jauno psihoaktīvo vielu, savukārt pie 1985.gadā dzimuša vīrieša atradās 0,3 grami karfentanila.

Saistībā ar notikušo abiem vīriešiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.