Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts vīrietis par nelegālo cigarešu un alkohola glabāšanu 2016. gada 18. oktobris

Valsts policijas Rīgas reģiona Jūrmalas iecirknis saņēma informāciju par to, ka kāds vīrietis Jūrmalā tirgo cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un nelegālu alkoholu. Saistībā ar notikušo Valsts policija uzsāka kriminālprocesu.

12.oktobrī, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, tika noskaidrota 1960.gadā dzimušā vīrieša deklarētā dzīves vieta un faktiskā dzīves vieta. Jūrmalas iecirkņa darbinieki sākotnēji veica kratīšanu vīrieša deklarētajā dzīves vietā – Ventspilī, kurā tika atsavinātas 74200 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un 47 litri nelegālā alkohola.

Savukārt, vīrieša faktiskajā dzīves vietā – Salaspilī, tika atrastas un konfiscētas 67 dažāda kalibra patronas.

Saistībā ar notikušo likumsargi aizturēja minēto vīrieti. Turpinot izmeklēšanu, tika aizturēts arī 1985.gadā dzimis vīrietis, kurš iespējams palīdzējis otram tirgot nelegālo alkoholu un cigaretes.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tas izdarīts lielā apmērā un ja to ir izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Tāpat uzsākts kriminālprocess arī par šaujamieroča munīcijas glabāšanu bez attiecīgas atļaujas. Savukārt par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.