Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Reida laikā Jūrmalā sastādīti 18 protokoli, bet Ķengaragā izņemtas nelegālās cigaretes 2016. gada 13. oktobris

Vakar, 12.oktobrī, Valsts policijas Rīgas reģiona Jūrmalas, Zemgales un Ķengaraga iecirkņa darbinieki rīkoja profilaktiskos reidus ielu noziedzības apkarošanai iecirkņu nozīmētajās teritorijās.

Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa kārtības policija rīkoja reidu Slokas un Kauguru teritorijā. Reidā tika pārbaudītas arī 13 adreses, kurās atrodas izklaides vietas. Reida laikā tika pārbaudītas 48 personas un šoreiz tika konstatēts liels pārkāpēju skaits. 18 personām tika sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, par dzīvošanu bez deklarētas dzīves vietas, gan par ceļa šķērsošanu vai sliežu šķērsošanu tam neparedzētā vietā. Likumsargi aizturēja un uzsāka administratīvo lietvedību divām personām par atrašanos narkotisko vielu iespaidā, kā arī trīs personas tika nogādātas atskurbtuvē.

Savukārt Rīgas reģiona Zemgales iecirkņa kārtības policijas darbinieki kopā ar kriminālpolicijas darbiniekiem rīkoja reidu 12.oktobra naktī Lucavsalas dārziņos. Šī reida laikā tika pārbaudītas 29 personas, no kurām divām tika sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Vienai no personām tika sastādīts protokols par atrašanos Latvijas Republikā bez personu apliecinoša dokumenta un otrai – par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā.

Rīgas reģiona Ķengaraga iecirkņa kārtības policijas darbinieki rīkoja reidu iecirkņa nozīmētajā teritorijā. Likumsargi reida laikā izņēma 3600 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un trīs litrus nelegālā alkohola.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme)