Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalas iecirkņa policisti par narkotiku glabāšanu realizācijas nolūkā aiztur divas personas 2016. gada 7. oktobris

Valsts policija bija saņēmusi operatīvo informāciju par kādu vīrieti, kurš Jūrmalas iedzīvotājiem tirgojot narkotikas. Pārbaudot saņemto informāciju, Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki noskaidroja viņa iespējamo atrašanās vietu un vakar, 6. oktobrī, devās Rīgas mikrorajonu Purvciemu, lai viņu aizturētu. Tiesa, aizturēšana nenotika bez starpgadījumiem. Proti, aizdomās turamais vīrietis, kurš tobrīd atradās uz ielas, pamanīja tuvojošos policistus un metās bēgt. Par spīti vīrieša mēģinājumam aizbēgt, policistiem izdevās viņu panākt un aizturēt. Pie 1981. gadā dzimušā vīrieša tika atrasti astoņi grami amfetamīna.

Turpinot operatīvo darbu, policisti noskaidroja, ka minētais vīrietis narkotikas iegādājies no kāda 1968. gadā dzimuša vīrieša, kurš arī uzturas Rīgā. Vakar pēc pulksten 23 Jūrmalas iecirkņa policisti arī šo personu netālu no viņa dzīvesvietas aizturēja. Veicot kratīšanu viņa dzīvoklī Iļģuciemā, policisti atrada un atsavināja desmit gramu amfetamīna, kā arī 500 eiro, kuri, visticamāk, iegūti no narkotiku realizēšanas.

Abi aizturētie jau iepriekš sodīti. Jaunākais no viņiem iepriekš nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu neatļautu lietošanu un glabāšanu. Savukārt otrs vīrietis iepriekš sodīts par narkotiku realizāciju un smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Saistībā ar notikušo pret abiem aizturētajiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.