Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Tiek aizturēts agresīvs jaunietis, kurš reida laikā uzbrūk policistam 2016. gada 7. oktobris

5.oktobrī, pie Ķengaraga tirgus Rīgas reģiona Ķengaraga iecirkņa darbinieki rīkoja profilaktisko reidu ielu noziedzības apkarošanai, kurā tika pārbaudītas 64 personas. Šoreiz netika konstatēti lieli pārkāpumi, jo tikai vienai no pārbaudītajām personām sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par atrašanos narkotisko vielu iespaidā.

Reida laikā likumsargi pamanīja, ka starp vairāku personu kompāniju unkādu taksometra vadītāju ir izcēlies vārdisks konflikts. Policisti iejaucās konfliktā, taču jauniešu bariņš metās bēgt. Kamēr likumsargi skrēja pakaļ jauniešiem, pēkšņi no malas izskrēja viens no aizbēgušajiem jauniešiem un iesita likumsargam. Pielietojot fizisku spēku, agresīvais jaunietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

Konflikta cēlonis pagaidām nav noskaidrots, jo likumsargiem atgriežoties notikuma vietā, taksometra vadītājs vairs tur nebija.

Aizturētais ir 1997.gadā dzimis jaunietis, kurš jau vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā par sīkiem likuma pārkāpumiem. Notikuma brīdī jaunietis ir bijis aptuveni trīs promiļu alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim vai citai valsts amatpersonai sakarā ar tās likumisku dienesta darbību. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai naudas sodu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme)