Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Atklāta projekta “Roku rokā” sestā sezona 2016. gada 6. oktobris

4.oktobrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā norisinājās projekta “Roku rokā” sestās sezonas atklāšana, kurā bērniem bija iespēja parādīt savas sportiskās spējas un veiklību dažādās stafetēs, kā arī uzdevumos. Šī projekta mērķis ir palīdzēt un veicināt veselīga dzīvesveida attīstīšanu, iesaistīt jauniešus sportiskās aktivitātēs, tādejādi mazinot noziedzības un atkarību riskus.

Šogad projektā piedalās 13 komandas, kurās ir pārstāvji no Jāņa Poruka vidusskolas, Rīgas Sociālā dienesta Dienas centriem un Rīgas pašvaldības un jauniešu centra struktūrvienībām. Atklāšanas posma sākumā komandas prezentēja savus saukļus. Pēc tam komandām bija jāpilda Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentu rīkotie uzdevumi sešās dažādās stafetēs, tostarp balona mešana pa apli, bumbiņu mešana mērķī, lēkāšana uz bumbas apkārt šķēršļiem un florbols. Tā kā komandu skaits ir nepāra, tad to komandu, kurai konkrētajā brīdī nebija jābūt nevienā stafetē, izklaidēja ar dažādām rotaļām un dejām mūsu runcis Rūdis un bebrs Bruno, un “Rīgas Dinamo” talismans.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs “Ziemeļi” šajā projektā piedalās jau ceturto gadu un tādēļ šī centra sociālā darbiniece Mārīte Šīre dalās ar saviem iespaidiem par šo projektu: “Šis projekts bērniem ir tiešām lieliska iespēja gūt pozitīvas emocijas, kā arī mācīties sastrādāties komandā, kas ir ļoti svarīgi nākotnē. Bērni šāda veida pasākumos iegūst kontaktus ar citiem vienaudžiem, kas ir visnotaļ būtiski bērnu attīstības procesā. Tieši tāpēc esam priecīgi, ka mums ir dota iespēja šeit piedalīties un padarīt bērnu ikdienu krāsaināku. Mūsu jauniešu centra bērni šo notikumu un katru projekta posmu gaida ar nepacietību.”

Projekta atklāšanā dalībniekus uzrunāja Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Aleksandrs Bukēvičs un Rīgas sociālā dienesta vadītāja vietniece Guna Eglīte, savukārt pasākumu vadīja runasvīrs Rīgas Dinamo tehniskais direktors Armands Simsons.

Jau tradicionāli Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Nepilngadīgo Prevencijas nodaļa sadarbībā ar HK “Rīgas Dinamo” pārstāvjiem, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, A/S “Sadales tīkls”, A/S “Latvijas gāze” un Rīgas Sociālo dienestu organizē sacensības skolēniem, kas norisinās, vairākos posmos līdz pat pavasarim.
Nākamais posms notiks novembrī sadarbībā ar A/S “Sadales tīkls”.

Attēlus no projekta “Roku rokā VI” atklāšanas var aplūkot šeit: 
https://www.flickr.com/…/valstspol…/albums/72157671361100894