Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Krasta ielā atklāta garāža ar plaša sortimenta nelegālajām cigaretēm 2016. gada 4. oktobris

Policistu rīcībā bija nonākusi informācija par kādu sievieti, kura, iespējams, saistīta ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu apriti. Pārbaudot saņemto informāciju, Ķengaraga iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti 30. septembrī pa dienu veica vairākas kratīšanas – sievietes dzīvesvietā Ķekavas pagastā, viņas automašīnā, kā arī garāžā, kas atrodas Rīgā, Krasta ielā.

Visās no minētajām vietām likumsargi atrada un konfiscēja nelegālās preces. Taču visvairāk nelegālo cigarešu tika atrasts garāžā – sešas kastes ar visdažādāko marku cigaretēm. Kopumā likumsargiem izdevās atsavināt 63 600 cigarešu ar Baltkrievijas, Krievijas un Kazahstānas akcīzes markām. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka cigaretes sieviete realizējusi un garāžu izmantojusi kā cigarešu glabātuvi.

Šajā pašā datumā tika aizturēta arī 1964. gadā dzimusī cigarešu glabātāja.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)