Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Purvciemā divi vīrieši izsit automašīnas stiklu, izdara zādzību un tiek aizturēti 2016. gada 22. septembris

Vakar, 21. septembrī, pēc pulksten četriem no rīta Rīgā, Ilūkstes ielā kāds aculiecinieks pa sava dzīvokļa logu pamanīja divus vīriešus, kuri klīst gar kādu automašīnu. Viens no vīriešiem izsita automašīnas stiklu un ielīda tās salonā. Aculiecinieks par redzēto paziņoja Valsts policijai.

Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradās divas ekipāžas – Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki un Teikas iecirkņa patruļpolicija. Aculiecinieks sagaidīja policistus un pastāstīja, ka abi vīrieši pēc zādzības aizbēguši, kā arī parādīja virzienu, kurp ļaundari devušies. Uzsākot meklēšanu, netālu no notikuma vietas policisti iespējamos zagļus pamanīja. Vīrieši, pamanījuši likumsargus, metās skriet, tomēr policisti viņus panāca un aizturēja.

Pie viena no aizturētajiem vīriešiem tika atrasts no automašīnas nozagtais videoreģistrators. Savukārt pie otra vīrieša – mobilā telefona turētājs, lādētājs un dažādas citas automašīnā atstātas mantas.

Aizturētie vīrieši ir dzimuši 1975. un 1983. gadā dzimušie vīrieši jau neskaitāmas reizes sodīti par mantiskiem noziegumiem un narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Saistībā ar 21. septembrī izdarīto noziegumu uzsākti divi kriminālprocesi – par zādzību no transportlīdzekļa un par mantas bojāšanu. Jaunākajam no aizturētajiem vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Savukārt otra aizdomās turamais ir apcietināts.

Valsts policija izsaka pateicību aculieciniekam, kurš nepalika vienaldzīgs un nekavējoties ziņoja par noziegumu.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)