Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par nelegālu cigarešu glabāšanu lielā apmērā aizturēts vīrietis 2016. gada 14. septembris

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes darbinieki, pārbaudot operatīvo informāciju saistībā ar nelegālu tabakas izstrādājumu apriti, septembra sākumā Rīgā, Daugavgrīvas ielā aizturēja kādu 1987. gadā dzimušu vīrieti, pie kura tika atrasti gandrīz 200 tūkstoši nelegālo cigarešu.

Pie vīrieša atrastas un konfiscētas 99 400 cigaretes “Winston” ar Krievijas Federācijas akcīzes markām un 100 tūkstoši cigarešu “Metro” bez akcīzes markām.

ENAP noskaidrojis, ka cigaretes, visticamāk, bija paredzētas tālākai sūtīšanai uz Lielbritāniju. Turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu, kādā veidā cigaretes ārzemēs bijis plānots tālāk realizēt.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un pārvadāšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.