Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Dreiliņu tirgū un tā apkārtnē atsavinājām 91600 nelegālo cigarešu un 15 litrus grādīgās dziras 2016. gada 19. augusts

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde saņēma operatīvo informāciju par personām, kuras, iespējams, saistītas ar akcizējamo preču aprites noteikumu pārkāpumiem. Pārbaudot saņemto informāciju, vakar, 17. augustā, ap pulksten 7.00 no rīta Rīgas Teikas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektori ieradās Dreiliņu tirgū, Augusta Deglava ielā.

Pārbaudot kādu tirgus teritorijā novietotu automašīnu, kurā atradās 1953. gadā dzimis vīrietis un viņa 1962. gadā dzimusī sieva, likumsargi konstatēja 3600 cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām un piecus litrus nezināmas izcelsmes alkohola.

Konfiscējuši nelikumīgās preces, policisti devās veikt apskati nelikumīgo preču glabātāju dzīvesvietā, kas atrodas ielas pretējā pusē, turpat netālu no tirgus. Tur policisti konstatēja vēl lielāku daudzumu nelikumīgo preču - 88000 cigarešu un desmit litrus alkohola. Tātad kopā Teikas iecirkņa policistiem izdevās atsavināt 91600 nelikumīgo cigarešu un 15 litrus alkohola.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par akcizējamo preču iegādes, uzglabāšanas un to pārvietošanas noteikumu pārkāpšanu. Izmeklēšanas laikā tiks skaidrota abu iesaistīto personu loma izdarītajos likumpārkāpumus. Pēc tautsaimniecībai nodarītā kaitējuma aprēķināšanas tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.