Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ar aculiecinieka palīdzību notvērām ceļa zīmju bojātājus 2016. gada 8. augusts

Pagājušajā trešdienā, 3.augustā, kāds aculiecinieks ziņoja Valsts policijai, par notiekošo vandālismu pie kādas dzelzceļa pārbrauktuves Saulkrastos. Tika saņemta informācija par to, ka trīs, iespējams, iereibuši vīrieši bojā ceļa zīmes un dzelzceļa pārbrauktuves barjeru.

Rīgas reģiona Saulkrastu iecirkņa policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā un aizturēja kādu 1989.gadā dzimušu vandāli, tikmēr pārējie divi demolētāji paspēja aizmukt. Tomēr pārējiem diviem vandāļiem neizdevās izbēgt no atbildības par noziegumu, jo divas dienas vēlāk policijai izdevās aizturēt 1989.gadā dzimušos demolētājus.

Visi trīs vandāļi tika aizturēti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par satiksmes ierīču un dzelzceļa tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, kuru rezultātā tie kļuvuši nederīgi ekspluatācijai. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Aicinām gadījumos, kad redzat pārkāpumus, nekavējoties ziņot policijai. Aculiecinieku sniegtā informācija ir ļoti svarīga un bieži vien palīdz ātrāk atrisināt dažādus noziegumus.