Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Augusta sākumā uz autoceļa Rīga – Liepāja policija kādā automašīnā atrada ievērojamu daudzumu nelegālās cigaretes 2016. gada 4. augusts

2. augustā neilgi pēc pulksten sešiem vakarā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki Durbes novadā, uz autoceļa A9 apturēja automašīnu Peugeot. Pārbaudot automašīnu, tika konstatēts, ka kāds 1986. gadā dzimis vīrietis tajā pārvadā nelikumīgus tabakas izstrādājumus. Kopumā no automašīnas tika izņemtas un atsavinātas 80 000 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes marķējuma.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta 1. daļas par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šāda veida pārkāpumu personu var sodīt ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Kriminālprocesa ietvaros aizturēts automašīnas vadītājs. Šobrīd vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Iepriekš aizdomās turētā personā par līdzīgām darbībām policijas redzeslokā nebija nonākusi. Par notikušo policija turpina veikt pirmstiesas izmeklēšanu, lai noskaidrotu vēl citus ar šo gadījumu saistītus faktus.