Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturam personu par dzīvokļa apzagšanu 2016. gada 3. augusts

Naktī no pirmdienas uz otrdienu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirknī tika saņemta informācija par to, ka kādā dzīvoklī ir notikusi zādzību. Zaglis bija ielauzies pa pirmā stāva logu, kurš bija atstāts vēdināšanas režīmā, un paspējis nozagt maku.

Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa iemītniece izstāstīja detalizētāk par notikušo – viņa ieraudzīja, ka zaglis iekļuvis dzīvoklī un viņu iztraucēja, tādēļ zaglis paspēja nozagt tikai maku un uzreiz izlēca pa logu. Patruļpolicija uzsāka apkārtnes izlūkošanu, un pēc aculiecinieces nosauktajām pazīmēm tika atrasts iespējamais zaglis. Policistiem pārmeklējot apkārtni, tika atrasts arī no dzīvokļa nozagtais maks.

Pārbaudot iespējamā zagļa personību, noskaidrots, ka viņš ir 1982.gadā dzimis vīrietis un jau iepriekš ir sodīts par līdzīgiem noziegumiem un par narkotisku vielu realizāciju. Vēl tika konstatēts, ka šis vīrietis ir tikai pirms pusotra mēneša izlaists no ieslodzījuma vietas.

Vīrietis tika aizturēts un saistībā ar notikušo policija uzsāka kriminālprocesu par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.