Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pagājušajā nedēļā Valsts policija rīkoja reidus ielu noziedzības apkarošanai 2016. gada 1. augusts

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Zemgales iecirkņa policisti 27.julijā rīkoja reidu iecirkņa pārvaldībā esošajās teritorijās – Ziepniekkalnā, Torņkalnā un citos rajonos. Reida laikā tika pārbaudītas 116 personas, kā arī 10 transportlīdzekļi. Rezultātā tika aizturētas četras jau iepriekš meklēšanā esošas personas – divas no tām par alimentu nemaksāšanu, divas par citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tāpat sastādīti septiņi administratīvie protokoli – trīs par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, trīs par atrašanos Latvijas Republikas teritorijā bez deklarētas dzīves vietas un viens par gāzes ieroča nēsāšanas noteikumu pārkāpumu.

Arī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa policisti rīkoja vairākus profilaktiskos reidus – 28., 29. un 30. jūlijā. Reidi notika Centrāltirgū, Centrālajā stacijā, Latgales reģiona iecirkņa pārvaldībā esošajās teritorijās un adresēs, kurās ir aizdomas par nelegāla alkohola tirdzniecību.

28.jūlija reida laikā Centrāltirgū kādai personai tika sastādīts administratīvais protokols par akcizēto preču nelegālu tirdzniecību – personai konfiscēja 4660 cigaretes un 9,5 litru alkohola. Veicot adrešu pārbaudi, tika veikta pārbaude astoņās adresēs, no kurām vienā konstatēja pārkāpu par nelegālu preču tirdzniecību.

29.jūlija reidā tika pārbaudītas 83 aizdomīgas personas un 11 transportlīdzekļi. Kopumā tika aizturētas četras personas, viena no tām jau bija meklēšanā par noziedzīgu nodarījumu. Pārējās tika aizturētas par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, par nelegālu cigarešu iegādāšanos un par nelegāla alkohola iegādi.

30.jūlija reidā Centrāltirgū tika sastādīts administratīvais protokols par akcizēto preču nelegālu tirdzniecību un kā arī konfiscētas 1800 cigaretes un 2,5 litri alkohola.

Arī turpmāk policija rīkos līdzīgus profilaktiskus pasākumus.