Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par nelikumīgi pavairotu festivāla “Positivus” biļešu pārdošanu aizturējām jaunieti 2016. gada 15. jūlijs

Vakar, 14. jūlijā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde saņēma informāciju par kādu personu, kura ar interneta starpniecību tirgo nelikumīgas biļetes uz festivālu “Positivus.” Pārbaudot saņemto informāciju, Brasas iecirkņa policisti vakar vakarā Rīgā aizturēja 1994. gadā dzimušu jaunieti.

Pašreizējā informācija liecina, ka jaunietis tirgojis biļetes, kuras bijušas nelikumīgi pavairotas, tādējādi biļetēm bijis viens numurs.

Nelikumīgās darbības tika atklātas pēc tam, kad cilvēki ar biļetēm, kas nopirktas no jaunieša, bija devušies uz koncertzāli, lai saņemtu īpašās festivāla apmeklētāju aproces. Kad vairāki cilvēki bija vērsušies iestādē ar identiskām biļetēm, radās aizdomas par krāpniecību.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Pašreizējā informācija liecina, ka apkrāptas vairākas personas. Patiesais apkrāpto skaits un citi notikušā apstākļi tiek precizēti izmeklēšanā.

Lai nekļūtu par krāpnieku upuriem, aicinām biļetes uz koncertiem un festivāliem iegādāties tikai to oficiālajās tirdzniecības vietās.