Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lubānas novadā atsavināts nelegāls alkohols un 4 ieroči 2016. gada 12. maijs

Maija sākumā Madonas policija Lubānas novadā, Indrānu pagastā kādā īpašumā atrada un atsavināja vairāk nekā 100 litrus brāgas, alkoholisko dzērienu ražošanai paredzētu ierīci, kā arī četrus nereģistrētus ieročus.

2.maijā, Lubānas novadā, Indrānu pagastā kāda 1958.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā administratīvās apskates laikā policija atrada un atsavināja četras 40 litru tilpuma kannas, kurās atradās aptuveni 120 litri brāgas, 17 litrus nezināmas izcelsmes šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, kas bija sapildīts desmit dažāda tilpuma traukos, kā arī alkoholisko dzērienu ražošanai paredzētu ierīci. Apskates laikā tika atrasti un atsavināti arī četri nelikumīgi glabāti ieroči – divas gāzes pistoles un divas medību bises.

Izņemtais alkohols un ieroči nodoti ekspertīžu veikšanai. Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu policijā sākta administratīvā lietvedība, savukārt par neatļautu ieroču un munīcijas glabāšanu pret vīrieti sākts kriminālprocess.

Policija aicina ziņot par vietām, kur notiek nelagāla akcizēto preču aprite, atzīmējot šīs vietas kartē http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/