Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Daugavpilī apcietināts vīrietis, kurš šāvis cilvēku virzienā 2016. gada 11. maijs

8.maijā ap pulksten 17:00 Daugavpils policijas dežūrdaļā tika saņemta informācija par to, ka mikrorajonā “Križi” kāds vīrietis uzvedas neadekvāti un šauj ar pistoli cilvēku virzienā. Nekavējoties uz notikuma vietu devās policijas norīkojums.

Ierodoties notikuma vietā, tika aizturēts aizdomās turamais vīrietis, kuru vietējie iedzīvotāji bija savaldījuši pirms policijas ierašanās. Skaidrojot visus notikuma apstākļus un pirmatnējo informāciju, policisti uzzināja, ka aizdomās turamais sašāva kādu 50 gadus vecu sievieti. Šāvējs jautājis kādai automašīnā sēdošai sievietei cigareti, pēc atteikuma pagājis nostāk un izšāvis automašīnas logā, kā rezultātā ievainojot sievieti kājā. Izdzirdot šo šāvienu, veikala virzienā devušies vietējie pusaudži, kuri atradušies netālu. Aizdomās turamais mēģināja veikt vairākus šāvienus jauniešu virzienā, taču pašdarinātais šaujamierocis nenostrādāja. Nākamajā brīdī, kā jau tika minēts, vietējie iedzīvotāji aizturēja šāvēju, kurš aktīvi tam pretojās, un izsauca policiju.

Turpinot darbu un uzsāktā kriminālprocesa izmeklēšanu, policisti veica kratīšanu aizturētā vīrieša īpašumā, kur atrada un izņēma munīciju un granātu. Jāpiebilst, ka šīs 38 gadus vecs vīrietis agrāk ir vairākas reizes tiesāts par noziegumiem saistībā ar narkotisko vielu apriti, kā arī nonācis redzeslokā saistībā ar šaujamieroču nelikumīgu apriti. Tāpat viņam tika veikta narkotiku un alkohola lietošanas pārbaude.

Policijā uzsākts kriminālprocess par divu un vairāku personu slepkavības mēģinājumu. Izmeklēšana un operatīvais darbs turpinās. Vakar, 10.maijā, aizdomās turamais tika apcietināts.

Kājā sašauta sieviete pēc notikušā tika nogādāta slimnīcā, kur ārsti sniedza nepieciešamo palīdzību un apstrādāja brūci. Sievietes veselībai briesmas nedraud.

Foto ilustratīvs.