Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija ar vairākām aktivitātēm vērsīs uzmanību pārgalvībai uz ceļa 2016. gada 15. aprīlis

Nākamās nedēļas laikā ar vairākām aktivitātēm Valsts policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību pārgalvīgajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, īpaši tiem, kas pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu. Pirmdien 18.aprīlī pulksten 13.00 Valsts policijas centrālajā ēkā Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, k-4 preses konferenču zālē Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis klātesošajiem pastāstīs vairāk par plānotajām aktivitātēm. Tāpat klātesošie pirmo reizi redzēs jaunizveidotu videoklipu, kas tapis, lai vērsu sabiedrības uzmanību uz iespējamiem riskiem, kuri var rasties pārgalvības dēļ.

 

Tuvojoties siltākam laikam un labvēlīgākiem laikapstākļiem, pavasarīgs vieglums nereti iestājas satiksmes dalībnieku galvās, ko pierāda arī Valsts policijas veiktais pētījums par smagiem ceļu satiksmes negadījumiem. Tajā atklājās, ka smagi negadījumi visbiežāk notiek tieši vasaras mēnešos, kad laikapstākļi ir labi un rodas maldīgs priekšstats, ka nekas slikts nevar notikt. Tādēļ, tuvojoties vasaras un līdz ar to arī moto sezonai, Valsts policija vērš satiksmes dalībnieku uzmanību tādam problēmjautājumam kā pārgalvība.

Dziļāk ar problēmjautājumu un Valsts policijas plānotajām aktivitātēm preses konferencē iepazīstinās Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Preses konferences laikā klātesošie redzēs vienu no videoklipiem, kuros ar analoģijas palīdzību tiek vērsta uzmanība uz pārgalvību un agresivitāti, kā vienu no ceļu satiksmes problēmām. Pusotru minūti garie videoklipi tapuši par Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāja piešķirtajiem līdzekļiem un veidoti, lai pievērstu sabiedrības uzmanību aktuāliem problēmjautājumiem ceļu satiksmē.

 

Sagatavoja:

 

Ilze Jurēvica

Valsts policijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas

Vecākā speciāliste

Tālr.  67075095

Mob. tālr. 29465246

e-pasts: ilze.jurevica@vp.gov.lv