Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis Jūrmalā seko apavu nospiedumiem, kas atstāti tikko uzsnigušā sniegā, un notver ļaundari 2016. gada 8. janvāris

Vakar, 7.janvārī, Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu māju Jūrmalā, Daugavpils ielā, kur notikusi zādzība un aizturēts zaglis. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka mājas saimniece mājoklī uz grīdas bija pamanījusi slapjus apavu nospiedumus. Viņai radušās aizdomas, ka nezināms ļaundaris iekļuvis mājā pa neaizslēgtajām durvīm un kaut ko nozadzis, kamēr viņa pati bijusi citā istabā. Pārbaudot somiņu, viņa konstatējusi, ka no naudas maka pazudusi nauda. Sieviete par notikušo pastāstījusi dēlam, kurš nekavējoties sācis sekot apavu nospiedumiem, kas atstāti tikko uzsnigušajā sniegā. Sekojot atstātajiem nospiedumiem, sievietes dēls pēc kāda laika pamanījis nepazīstamu vīrieti. Abi uzsākuši sarunu, sievietes dēls piedāvājis aizdomīgajam vīrietim salīdzināt apavu nospiedumus, tādēļ kopā devušies uz apzagto mājokli. Nonākot pie mājas, dēls salīdzinājis un pārliecinājies, ka notvertā vīrieša apavu nospiedumi atbilst pie mājas sniegā atstātajiem apavu nospiedumiem, un izsaucis policiju.

Tāpat policisti noskaidroja, ka garnadzis iepriekš bija centies iekļūt arī kaimiņu mājā, taču tās saimniece viņu iztraucējusi un viņš aizbēdzis.

Policisti aizturēja 1981. gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu zādzībā. Aizturētais tika nogādāts iecirknī, kur noskaidroja, ka viņš jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem, kā arī par narkotisko vielu lietošanu un glabāšanu.
Šobrīd par zādzību, iekļūstot mājā, uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Atgādinām, ka ikvienam ir jārūpējas par sava īpašuma drošību, tādēļ arī atrodoties mājās ir jāaizslēdz mājokļa durvis. Zaglim neaizslēgta mājokļa apzagšana aizņem tikai pāris sekundes un mājas iemītnieki var pat nepamanīt, ka noticis noziegums, tādēļ domājot gan par savu, gan arī sava īpašuma drošību, aicinām vienmēr aizslēgt mājas vai dzīvokļa durvis.