Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietim piedraud ar nazi un nolaupa personīgās mantas; aizturēti divi vīrieši 2016. gada 4. janvāris

Pagājušo trešdien, 30. decembrī, policisti bija saņēmuši izsaukumu uz Melnsila ielu, kur notikusi laupīšana. Divi vīrieši uz ielas bija uzbrukuši trešajam vīrietim, piedraudējuši viņam ar nazi un nolaupījuši mobilo telefonu, naudas maku, kā arī cepuri. Pēc laupīšanas ļaundari bēguši no notikuma vietas, taču cietušais pamanījis, kā viens no ļaundariem paslēpjas kādas ēkas kāpņu telpā. Norādītajā vietā kolēģi no pašvaldības policijas aizturēja 1985. gadā dzimušo vīrieti. Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī tika noskaidrots, ka aizturētais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par krāpšanu un pārkāpumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām.

Veicot virkni operatīvo pasākumu, tika noskaidrots arī otrs ļaundaris un nākamajā dienā, 31.decembrī, Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti aizturēja 1992. gadā dzimušu vīrieti.

Pret abiem aizturētajiem vīriešiem tika uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.