Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija kratīšanās atsavina ievērojamus nelegālā alkohola, cigarešu un dīzeļdegvielas krājumus 2014. gada 25. novembris

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa darbinieki aizturēja divas personas par nelegālu alkoholisko dzērienu glabāšanu. Kratīšanu laikā kopumā atsavināti aptuveni 2120 litri nelegālā alkohola, 119 280 nelegālo cigarešu, kā arī 140 litri dīzeļdegvielas.

Valsts policijas Kriminālpolicijas darbinieki pirms neilga laika saņēma informāciju par iespējamu nelegālā alkohola glabāšanu un tirdzniecību. Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā policijas darbinieki noskaidroja aizdomās turamās personas.

Vakar, 20. Novembrī, Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar ceļu policiju Priedainē apturēja aizdomās turamā, 1950. gadā dzimušā vīrieša, automašīnu. Pārbaudot vīrietim piederošo automašīnu, policisti konstatēja, ka vīrietis nelikumīgi pārvadā 100 litrus alkoholisko dzērienu.

Izmeklēšanas laikā policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais vīrietis alkoholiskos dzērienus iegādājies Rīgā, Imantā, kāda garāžu kooperatīva teritorijā. Veicot kratīšanu noskaidrotajā adresē divās garāžās, kopumā tika atsavināti vēl 2021 litri nelegālā alkohola, 119 280 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām un 140 litri dīzeļdegvielas.

Par nelikumīgā alkohola glabāšanu tika aizturēts arī 1960. gadā dzimis vīrietis. Pret abiem aizturētajiem vīriešiem ir sākti kriminālprocesi par alkoholisko dzērienu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu vai realizāciju lielā apmērā.

Abi aizturētie šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Izmeklēšanas laikā Valsts policija vēl skaidros nelegālo akcizēto preču izcelsmi, kā arī turpina skaidrot citu personu saistību ar nelegālo akcizēto preču realizēšanu.

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014

Mob. 29372665

www.vp.gov.lv