Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā policisti atkal atsavina nelegālās akcizētās preces lielā apjomā 2014. gada 16. oktobris

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču un narkotisko vielu aprites jomā,  policijas darbinieki atsavinājuši ievērojamā daudzumā nelegālās akcizētās preces, no kurām liels apjoms izņemts Jelgavas tirgū.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas darbinieki, veicot pastiprinātu uzraudzību ceļu satiksmes jomā, Jelgavas novadā uz šosejas Rīga-Liepāja apturēja “Ford Galaxy” automašīnu, kuru vadīja 1978.gadā dzimis vīrietis. Automašīnā tika nelikumīgi pārvadāti tabakas izstrādājumi un alkoholiskie dzērieni. Apskates laikā no automašīnas salona tika izņemtas 18 kannas ar 20 un 25 litra tilpumu – 450 litri spirta un 14 kastes cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām ar nosaukumu “Premjer”, kuru kopējais daudzums ir 140 000. Aizturētais vīrietis ir Rīgas iedzīvotājs un jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Turpinot strādāt pastiprināti nelegālo akcizēto preču jomā  VP ZRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas policijas darbinieki veica profilaktisko reidu – narkotisko vielu un akcizēto preču nelikumīgas aprites ierobežošanā sadarbībā ar VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem Jelgavas tirgū, kura laikā vienā no kioskiem tika izņemtas 2 200 cigaretes  ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām ar nosaukumiem “Winston Blue”, “Premjer”, “Fest”, “Bayron Exclusive Tobaco”, “NZ Gold Super” un Winston lights”, kā arī 3 litri nelegālā alkohola. Papildus vēl no cigarešu tirgotāja piederošās automašīnas “Audi 100” bagāžas nodalījuma tika izņemta 220 litri dīzeļdegviela, kura bija pildīta 25 litra un 20 litra  tilpuma kannās. Nelikumīgās akcizētās preces tika konstatētas citā kioskā, pie 1953.gadā dzimuša vīrieša kioskā izņemtas 1305 cigaretes ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī 4 litri nelegālā alkohola ar 5 litra tilpuma pudeli un  astoņpadsmit 0,7 litra degvīna pudeles. Konstatēti arī tirdzniecības pārkāpumi, netika izsisti čeki.

Savukārt tirgū pie 1967.gadā dzimušā vīrieša tika atsavinātas 1800 cigaretes ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām ar nosaukumiem “Bayron”, “NZ” un “Premjer”.

Profilaktiskā reida laikā Jelgavā par narkotisko vielu lietošanu aizturētas 8 personas un veicot operatīvos meklēšanas pasākumus Dobelē par īpaši bīstamas narkotiskās vielas – heroīna 0,5 gramu glabāšanu tika aizturēts 1990.gadā dzimis vīrietis, par noziedzīgo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv