Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nāc svētdien kopā ar Brasas iecirkņa darbiniekiem svinēt Hospitāļu ielas kaimiņu svētkus 2014. gada 12. septembris

Šo svētdien, 14. septembrī, no pulksten 16:00 līdz 21:00 notiks Hospitāļu ielas kaimiņu svētki, kuros piedalīsies arī Brasas iecirkņa darbinieki. Tādēļ aicinām ikvienu interesentu apmeklēt pirmos Hospitāļu ielas kaimiņu svētkus.

Policijas darbinieki gaidīs apmeklētājus Miera un Hospitāļu ielas krustojuma skvērā. Tur ikviens varēs aplūkot un nofotografēties ar policijas zirgiem un speclīdzekļiem, vērot dienesta suņu paraugdemonstrējumus. Tāpat ar apmeklētājiem labprāt aprunāsies atsaucīgie policijas talismani runcis Rūdis un bebrs Bruno.

Valsts policijai rūp iedzīvotāju drošība, tādēļ Brasas iecirkņa darbinieki būs sarūpējuši aptaujas latviešu un krievu valodā, lai noskaidrotu iecirkņa kaimiņu viedokli par drošību Brasas mikrorajonā.

Pasākuma laikā aktivitātes norisināsies visas ielas garumā. Bērnus priecēs vizāžiste, kura dekorēs bērnu sejas ar krāsainiem zīmējumiem. Hospitāļu ielas kaimiņu svētkos par gardām pusdienām gādās Nacionālo bruņoto spēku lauku virtuve. Netālu no lielveikala būs uzstādīta arī estrāde, kur notiks koncerts. Svētku laikā apmeklētāji varēs doties arī ekskursijā pa Hospitāļu ielu, uzzinot tās vēsturisko šarmu. Pasākuma laikā visas ielas garumā būs pieejamas arī citas radošās aktivitātes.

Hospitāļu ielas kaimiņu svētku radīšanā piedalās un iesaistās daudzi apkaimes iedzīvotāji, un arī Valsts policijas Brasas iecirkņa darbinieki piedalījās svētku organizēšanā un vēlas stiprināt kaimiņu attiecības. Tādēļ tiekamies svētdien Hospitāļu ielas kaimiņu svētkos!