Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes 5 gadu darba atskaites sanāksmes norisi 2014. gada 11. septembris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka rīt, 12.septembrī pulksten 11.00 Jelgavas pilsētas kultūras namā notiks Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes 5 gadu darba atskaites svinīgā sanāksme.

Sanāksmē piedalīsies Valsts policijas ģenerālis Ints Ķuzis, Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, prokuratūras un tiesas vadība, Zemgales reģiona pašvaldību vadītāji un Lietuvas Republikas Šauļu, Paņevežas un Telšu policijas komisariāta vadība.

Sanāksmē viesus uzrunās Valsts policijas  Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Haralds Laidiņš, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un Valsts policijas  priekšnieks ģenerālis Ints Ķuzis. Sanāksmē tiks prezentēta Zemgales reģiona pārvaldes darba atskaite par 5 gadu paveikto kopš Zemgales reģiona izveides. Sanāksmē tiks pasniegti arī Valsts policijas apbalvojumi amatpersonām un pašvaldību vadītājiem par veiksmīgu un ilgstošu sadarbību ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldi sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un noziedzības apkarošanā.

 

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv