Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bikstu pagastā aizturēti divi autovadītāji par kukuļdošanu 2014. gada 09. septembris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka Bikstu pagastā VP ZRP Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki par kukuļdošanu Bikstu pagastā aizturējuši divus autovadītājus.

Svētdien, 7.septembra vakarā 1962.gadā dzimušais vīrietis, vadot transportlīdzekli pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, mēģināja iedot 30 eiro, pēc kā arī tika aizturēts.

Savukārt šonakt, 8.septembrī Lietuvas pilsonis, 1964.gadā dzimušais tika aizturēts sakarā ar 50 litu došanas mēģinājumu policistiem. Autovadītājs vadot transportlīdzekli arī pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu.

Uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Zemgales reģionā šogad aizturēti jau 64 autovadītāji par kukuļdošanu.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv