Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Psihotropo vielu apritē aizturētas vairākas personas 2014. gada 5. septembris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturējuši trīs personas par narkotisko un psihotropo vielu uzglabāšanu un realizēšanu.

Pagājušajā nedēļā, 26.augustā, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus,  uz ceļa Jelgava – Rīga 30.km policijas darbinieki apturēja automašīnu “Mercedes Benz CL 500”, kuru vadīja 1978.gadā dzimis vīrietis. Tika atsavināti 26 iepakojumi ar izžāvētu augu valsts izcelsmes vielu, kura atradās automašīnas salonā. Aizdomās par narkotisko vielu glabāšanu un pārvadāšanu aizturēja automašīnas vadītāju.

Savukārt šī gada 28.augustā, pirms jaunā mācību gada sākuma,  policijas darbinieki veica pastiprinātus pasākumus, jauno psihotropo vielu aprites apkarošanā jomā, kā rezultātā pie Jelgavas 2.pamatskolas par narkotisko un psihotropo vielu realizāciju aizturēja 1991.un 1995.gadā dzimušus vīriešus, pie kuriem tika atsavināti 6 iepakojumi ar zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes vielu. Sankcionētas kratīšanas laikā vienā no aizturētā vīrieša dzīvesvietām tika atsavināti 54 iepakojumi psihotropās vielas un viens iepakojums ar baltas krāsas pulverveida vielu, kuras nosūtītas ekspertīzei.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv