Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija kopā ar skolēniem svinēja Zinību dienu Vērmanes dārzā 2014. gada 2. septembris

Vakar, 1. septembrī, Valsts policija jau tradicionāli Vērmanes dārzā sveica gan lielākus, gan mazākus skolēnus ar jaunā mācību gada sākumu. Zinību dienas svinību laikā no pulksten 14.00 līdz 17.00 Vērmanes dārzā darbojās vairākas tematiskās ielas, arī Policijas ielā norisinājās dažādas aktivitātes.

Bērniem un jauniešiem bija iespēja aplūkot un paturēt rokās dažādus Speciālo uzdevumu vienības ieročus un vērot īpaši sagatavoto policistu tuvcīņas paraugdemonstrējumus. Skolēni ar interesi pievērsās arī pretterorisma vienības OMEGA sprāgstvielu neitralizēšanas robotam, kurš demonstrēja savas prasmes. Garas skolēnu rindas veidojās arī pie Valsts policijas koledžas ieroča stenda, lai varētu izmēģināt savu precizitāti, šaujot mērķī ar elektronisko ieroci. Tāpat skolēni izrādīja interesi par dienesta suņu paraugdemonstrējumiem, kā arī par Valsts policijas ekspertu darbu, apgūstot, kā tiek ņemti un meklēti pirkstu nospiedumi.

Zinību dienas svētkos Valsts policija bija parūpējusies, lai bērni atkārto un iegūst jaunas zināšanas par ceļu satiksmi un drošību uz ceļa. Pārbaudot savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, bērniem bija dota iespēja piedalīties radošā spēlē un pierādīt, ka spēj prasmīgi izvēlēties visdrošāko pārvietošanās ceļu. Turpat blakus bērni un jaunieši varēja aplūkot arī izstādi par atkarību ietekmi uz cilvēka veselību un dzīvi.

Arī šogad pasākums bija plaši apmeklēts un pie stendiem drūzmējās skolēnu kompānijas. Bērniem un jauniešiem šī bija iespēja uzzināt daudz jauna par policijas darbu, atcerēties par drošību uz ceļa, tāpat arī nofotografēties pie policijas transporta vai kopā ar policijas talismaniem bebru Bruno un runci Rūdi.