Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija aicina Zinību dienu svinēt Vērmanes dārzā 2014. gada 26. augusts

Valsts policija 1. septembrī jau tradicionāli piedalīsies Zinību dienas svinībās „Zem viena jumta”, kas norisinās Vērmanes dārzā. Šogad apmeklētājiem būs iespēja piedalīties Valsts policijas radošajās aktivitātēs, papildināt zināšanas par drošību uz ceļa un iepazīties ar policijas dienesta suņu darbu.

Vērmanes dārzā 1. septembrī no pulksten 14.00 līdz 18.00 būs vērojami Valsts policijas Speciālo uzdevumu vienības tuvcīņas paraugdemonstrējumi, savas prasmes rādīs arī pretterorisma vienības OMEGA sprāgstvielu neitralizēšanas robots. Neiztrūkstoši pasākuma laikā tiks demonstrēts arī ekspertu darbs un bērni varēs uzzināt par pirkstu nospiedumu iegūšanu. Tāpat Vērmanes dārzā bērnus priecēs arī policijas dienesta suņi, rādot dažāda veida paraugdemonstrējumus, kā arī mazie kucēni, kuri vēl tikai apgūst specifiskās iemaņas.

Zinību dienas svētkos Valsts policija būs parūpējusies, lai bērni atkārto un iegūst jaunas zināšanas par ceļu satiksmi un drošību uz ceļa. Pārbaudot savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, bērniem būs dota iespēja piedalīties radošā spēlē un pierādīt, ka spēj prasmīgi izvēlēties visdrošāko pārvietošanās ceļu. Turpat netālu bērni un jaunieši varēs aplūkot arī izstādi par atkarību ietekmi uz cilvēka veselību. Interesentiem būs pieejama arī informācija par izglītības iespējām Valsts policijas koledžā.

Rīgas Skolēnu domes atbalsta fonda rīkotais pasākums „Zem viena jumta” šogad norisināsies jau desmito gadu. Visas dienas garumā bērni un jaunieši ir aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs, savukārt vakara noslēgumā gaidāms pazīstamu mūziķu koncerts.

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014
Mob. 29372665
diana.lukina@vp.gov.lv

www.vp.gov.lv