Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Reida laikā policijas darbinieki pieķēruši 175 ātruma pārkāpējus 2014. gada 25. augusts

Neskatoties uz to, ka Valsts policija jau iepriekš brīdināja par starptautisko reidu atļautā braukšanas ātruma kontrolei, kas šodien norisinājās visā valsts teritorijā, par ātruma pārkāpšanu policijas darbinieki sastādījuši 175 protokolus.

Lielākais pārkāpums konstatēts šosejas A2 100. kilometrā, kur vadītājs automašīnu vadīja ar 148 kilometriem stundā atļauto 90 vietā.

Valsts policija jau informēja, ka šodien Valsts policijas darbinieki, kuri iesaistīti satiksmes uzraudzībā, piedalījās starptautiskā reidā, kura laikā tika kontrolēta atļautā braukšanas ātruma ievērošana visā Latvijas teritorijā. Vienlaikus reidi norisinājās arī Lietuvā, Igaunijā un Somijā.

Reids norisinājās Eiropas ceļu policijas tīkla ( TISPOL) plānoto starptautisko reidu grafika ietvaros, kurā šī nedēļa veltīta tieši atļautā braukšanas ātruma ievērošanai. Šīs akcijas ietvaros policijas darbinieki visā Eiropā veic dažādus pasākumus atļautā ātruma kontrolei uz ceļiem.

Starptautiskās akcijas mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību pārmērīga braukšanas ātruma riskiem un aicināt ikdienā izvēlēties ne vien ceļu satiksmes noteikumiem atbilstošu braukšanas ātrumu, bet arī tādu, kas ir drošs autovadītājiem un pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem.       

Valsts policijas darbinieki šā gada 7 mēnešos ir sastādījuši jau 60 276 protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, kas ir par 7509 protokoliem vairāk nekā pagājušajā gadā.

 

 

Zane Arāja
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā inspektore
67075095; 29374566