Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā atsavina 25040 nelegālo cigarešu, aizturēta četru personu grupa 2014. gada 5. marts

Šī gada 4.martā Jelgavas tirgus teritorijā policijas darbinieki atsavinājuši vērienīgā daudzumā nelegālās cigaretes,  papildus tam vēl  atsavināts arī nelegālais alkohols.

 Aizdomās par nelegālo akcizēto preču uzglabāšanu realizācijas nolūkā  VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicija sadarbībā ar VP ZRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļu, aizturējuši jau agrāk tiesātas četras personas par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Aizturētie ievietoti īslaicīgā aizturēšanas izolatorā.

Izmeklēšanas darbības tika veiktas jau sakarā ar lietvedībā esošajiem kriminālprocesiem, policijas darbinieki vēl veikuši sankcionētas kratīšanas aizturēto dzīvesvietās. Kopumā atsavinātas 25040 cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas federācijas akcīzes markām un ar dažādiem nosaukumiem – „More”, „BC”, „Slim Eva Rose”, „NZ”, „Fest”, „Premjer”,  „Bayron”, „Winston Blu”. Cigaretes tirgus teritorijā  bija paslēptas metāla konteineros. Papildus tam  policijas darbinieki vēl atsavinājuši 17 litrus šķidruma ar alkohola saturošu smaku.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,2029347