Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts un apcietināts narkotiku dīleris. Atsavināta pēdējos gados lielākā narkotiku partija Latgalē 2014. gada 4. marts

Februārī Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki no apgrozības izņēma trīs kilogramus narkotiku – metamfetamīna. Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū sasniedz aptuveni 10 000 eiro.Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū sasniedz aptuveni 45 000 eiro.

Pateicoties Kriminālpolicijas darbinieku paveiktajam apjomīgam darbam un rūpīgi saplānotajam operatīvo pasākumu kompleksam, Daugavpilī tika aizturēts 1970.gadā dzimis noziedzīgas grupas dalībnieks, pie kura tika atrasti un atsavināti 15 grami metafmetamīna. Minētais vīrietis ir nosacīti notiesāts par analoģiska rakstura noziegumu saistībā ar narkotisku vielu nelikumīgu apriti un viņam vēl nebija beidzies nosacīta soda termiņš. Neskatoties uz to viņš turpināja nodarboties ar narkotiku nogādāšanu pilsētā un to turpmāko realizāciju.

Pēc aizturēšanas, turpinot operatīvus pasākumus un kriminālprocesa izmeklēšanu, pie aizturētā dīlera dzīvesvietā tika veikta sankcionēta kratīšana, kur policisti konstatēja un atsavināta ap trīs kilogramiem narkotiku – metafetamīna (!), kas bija fasēts dažādos daudzums, kā arī TT markas šaujamieroci ar munīciju. Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū sasniedz aptuveni 45 000 eiro. Aizturētais realizēja narkotikas citām personām, kuras savukārt izplatīja narkotikas jau mazākās devās patērētājiem.

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu. Par šādu noziegumu likums paredz brīvības atņemšanu līdz astoņiem gadiem.

Šobrīd pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un tirdzniecību. Par šādu noziegumu var piespriest brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem.


Informāciju sagatavoja:

Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
t.65403261