Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par kukuļdošanu policijai aizturēts jau sestais autovadītājs 2014. gada 20. februāris

Vakar Rīgas reģionā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbiniekiem kādas automašīnas Mercedes Benz vadītāja par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu deva kukuli, taču policisti kukuļdevēju aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Vakar 19. februārī pulksten 16.44 Mārupes novadā uz autoceļa Salaspils – Babīte virzienā uz Jaunmārupi Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki par ceļu satiksmes pārkāpumu, kas saistīts ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, apturēja kādu Mercedes Benz vadītāju. Apturētā transportlīdzekļa vadītāja bija kāda 1980.gadā dzimusi sieviete un, lai izvairītos no administratīvā soda, policistam deva kukuli 20 eiro apmērā.

Šogad šis jau ir sestais gadījums Rīgas reģionā, kad sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

Valsts policija atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī transporta līdzekļu vadītājiem, kas dod kukuļus. Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

 

Sagatavoja:

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: