Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija Ventspilī notver trīs laupītājus, kuri par upuri izvēlējušies sirmgalvi 2013. gada 11. novembris

Ventspilī, 24. oktobra naktī kādā dzīvoklī pie sirmgalvja iekļuvušas trīs personas un nolaupījušas mobilo telefonu.

Noziedzīgais nodarījums noticis ap plkst. 02:00, kad trīs nepazīstami vīrieši aplaupījuši 77 gadus veco sirmgalvi,  nodarot miesas bojājumus.  Cietušais pēc notikušā tika nogādāts slimnīcā, bet pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas palaists ārstēties mājās.
Sadarbojoties ar Pašvaldības policijas darbiniekiem, uz aizdomu pamata pa karstām pēdām tika aizturētas iespējamās vainīgās personas – visi trīs romu tautības, no kuriem viens vīrietis dzimis 1982.gadā,  divi jaunieši  - 1995.gadā. Abiem jaunākajiem vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, bet 1982.gadā dzimušajam tiesa piemērojusi apcietinājumu. Šis vīrietis jau agrāk ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar citiem līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.
Par notikušo Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā (..)

Par šādu nodarījumu piemērojams sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana, kuras ietvaros tiek veiktas arī ekspertīzes un noskaidroti visi apstākļi.

Informāciju sagatavoja:

VP Kurzemes RP
priekšnieka palīdze
Jolanta Knīse
T.: 63404604
Mob.: 26181353