Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā par vairāku iedzīvotāju apkrāpšanu aizturēts Lietuvas pilsonis 2013. gada 30. oktobris

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde jau iepriekš informēja par vairākiem krāpšanas gadījumiem Jelgavā, kad pensiju vecuma sievietēm tika zvanīts uz dzīvokļa telefona numuru un pieprasīta nauda par it kā notikušu ceļu satiksmes negadījumu, kurā iesaistīti viņu tuvinieki. Krāpniekam zvanot uz sešām adresēm pensiju vecuma iedzīvotājiem naudu neizdevās izkrāpt, savukārt četrām pensiju vecuma sievietēm naudas summa tika izkrāpta.

Aizdomās par vairākām krāpšanām VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja1991.gadā dzimušu Lietuvas pilsoni, kurš ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā, izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai nav saistīts citiem noziedzīgiem nodarījumiem.
Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 177.panta 2.daļas  „Par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija aicina par šāda veida gadījumiem informēt nekavējoši. Ja tiek saņemts zvans ar šāda veida informāciju neapmulst, neielaisties saunās un nekādā gadījumā netikties ar zvanītāju un nedot nekādas naudas summas. Lūgums iedzīvotājiem informēt par šāda veida gadījumiem savus mājas kaimiņus, īpaši gados vecākus cilvēkus. Ja gadījumā tiek saņemta šāda veida informācija zvanīt nekavējoši policijai 110.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv