Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par narkotisko vielu izgatavošanu un glabāšanu aizturēts agrāk tiesāts vīrietis 2013. gada 29. oktobris

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka VP ZRP Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas biroja darbinieki  aizvadītajā nedēļā Vecumnieku novadā, sankcionētas kratīšanas laikā, vienā no objektiem atrada un atsavināja rīkus, kuri bija paredzēti narkotisko vielu izgatavošanai.

Notikuma vietā atsavināja gan dažādus priekšmetus, traukus, medicīnas šļirces, gāzes balonu ar degli u.c., kā arī sasmalcinātus magoņu  salmus un atsavināja 10 litrus brūnas krāsas šķidruma-magoņu salmu ekstraktu, kas bija pildīts plastmasas pudelēs. Aizdomās par noziedzīgo nodarījumu aizturēts 1971.gadā dzimis vīrietis, kurš arī iepriekš ir sodīts par analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem un ir narkotisko vielu lietotājs.

Uzsākts Kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas „ Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv