Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā aizturētas trīs personas par šaujamieroču neatļautu glabāšanu 2013. gada 28. oktobris

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka aizvadītā nedēļā Jaunbērzes pagastā aizturētas trīs personas par šaujamieroču un munīciju neatļautu glabāšanu.

SIA „LatRosTrans” darbinieki sadarbībā ar VP ZRP Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas darbiniekiem aizturēja trīs personas, kuras Jaunbērzes pagastā automašīnas „Chervrolet Lacetti” salonā pārvadāja PPŠ automātu un divas aptveres. Sankcionētas kratīšana veikta arī aizturēto dzīvesvietās, tika atsavināti  šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti un munīcija. Vienai no aizturētajām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Divi no aizturētajiem ir Jelgavas iedzīvotāji, savukārt trešā persona no Jaunbērzes. Uzsāktajā kriminālprocesā izņemtajiem priekšmetiem nozīmēta ekspertīze.

Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 233.panta 2.daļas „ Par šaujamieroča, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai personas nav saistītas citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv