Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija rīko videokonkursu bērniem un jauniešiem „Cits eksperiments” 2013. gada 24. oktobris

Jaunieši pusaudžu vecumā vēlas pamēģināt daudz jauna, lai gūtu pieredzi, jaunas izjūtas vai vienkārši izklaides nolūkā. Diemžēl nereti, meklējot jaunus laika pavadīšanas veidus, pusaudži pievēršas arī dažādām veida atkarībām – cigaretēm, alkoholam, narkotikām. Tādēļ policija sadarbībā ar portālu Delfi šoruden rīko videokonkursu bērniem un jauniešiem.

Konkursā policisti aicina piedalīties jauniešus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, konkursā var piedalīties individuāli vai arī kopā ar draugiem, klasesbiedriem, domubiedriem. Konkursa mērķis ir dažādot bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas metodes, dodot iespēju radoši izpausties un pašapliecināties pozitīvā veidā bez atkarību izraisošām vielām.
Viens no veidiem, kā jaunieši izzina sevi un apkārtējo pasauli ir dažāda veida eksperimenti. Ne vienmēr šie eksperimenti nes pozitīvu dzīves pieredzi un sekas, jo nereti jaunieši eksperimentē ar sevi, lietojot apreibinošas, atkarību izraisošas vielas. Konkursa tēma ir "Cits eksperiments". Audiovizuālajā konkursa darbā ir nepieciešams atainot aktivitātes, kuras veicot jaunieši iegūst tikai pozitīvas emocijas un pozitīvu pieredzi, neizmantojot apreibinošas, atkarību izraisošas vielas.
Konkursa darbus var veidot latviešu un krievu valodā, video ilgums nedrīkst pārsniegt trīs minūtes. Konkursa darbi jāiesniedz līdz šā gada 15.novembrim, ievietojot videomateriālus interneta vietnē www.faliem.lv un nosūtot saiti kopā ar darba aprakstu uz e-pastu
Konkursu rīko Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, Rīgas domes Labklājības departamenta Veselības pārvaldes Sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļa, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta nodaļa un Latvijā vadošais ziņu portāls DELFI.

Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti šā gada 3.decembrī un par balvām rūpēsies konkursa rīkotāji sadarbībā ar HK „Rīgas Dinamo”.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Sagatavoja:

Toms Sadovskis
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietnieks
Tālr. 67219872
Mob.tālr. 27878155