Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti rīko sporta atjautības sacensības Rīgas Dienas centru bērniem 2013. gada 24. oktobris

Jau trešo gadu pēc kārtas Rīgas policisti un HK „Rīgas Dinamo” rīko sporta un atjautības sacensības Rīgas Dienas centru bērniem, šodien sākas projekta „Roku rokā” trešais etaps. Aptuveni pusgada garumā jaunieši vairākos posmos sacentīsies, pildot uzdevumus, kas saistīti ar policijas darbu un hokeju.

Lai padarītu bērniem un jauniešiem sasniedzamus savus mērķus, jauktu barjeras, kas traucē pilnveidoties, un veicinātu veselīga dzīvesveida izvēli kā alternatīvu atkarībām un virtuālajai komunikācijai, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde sadarbībā ar HK „Rīgas Dinamo” jau trešo sezonu rīko sporta un atjautības sacensības jauniešiem.
Šodien sākas posms, kurā piedalās astoņas Rīgas Dienas centru komandas - "Čiekurs", "Vecmīlgrāvis", "Skudrupūznis", "Kamene", "Stropiņš", "Torņakalns", "Roku rokā", "Sirdsgaisma" – sacensībās piedalās bērni vecumā no 11 līdz 13 gadiem, kā arī Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas audzēkņi no 10. un 11. policijas klases, kuri komandām būs piesaistīti kā mentori. Šī pusgada garumā bērniem būs iespēja uzzināt daudz par policiju un hokeju. Būs arī sadarbība ar Kinologu nodaļas darbiniekiem un Speciālo uzdevumu bataljona kaujiniekiem, kur būs iespēja pat izmēģināt roku izmeklēšanas darbā, piemēram, jaunieši varēs veikt daktiloskopiju.
Rīgas Dienas centru posma atklāšanas sacensības notiks šodien no pulksten 15.00 Gaujas ielā 23, Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas telpās un pasākumā piedalīsies HK „Rīgas Dinamo”, VP Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas un Rīgas Sociālā dienesta pārstāvji.

Kopā šogad Rīgas policisti kopā ar HK „Rīgas Dinamo” organizēs trīs dažādus sacensību posmus - Teikas posms, Ziemeļu posms, Rīgas Dienas centru posms. Teikas posms sākās jau pagājušajā nedēļā, Ziemeļu posms sāksies novembrī.

 

Sagatavoja:

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: