Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bauskā aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu 2013. gada 24. oktobris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar, 22.oktobrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki Bauskā aizturēja  autovadītāju, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus.

1991.gadā dzimušais vīrietis, vadīja automašīnu „Audi 80” pie aizliedzošā signāla, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols mēģināja policistiem iedot 40 latus, pēc kā arī tika aizturēts. Bauskā šogad aizturēti jau 10 autovadītāji par kukuļdošanu.
Uzsākts kriminālprocess  pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas „Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv