Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par četru automašīnu zādzību policija aiztur divus zagļus 2013. gada 17. oktobris

Pagājušajā sestdienā Rīgā, nozieguma izdarīšanas brīdī policisti aizturēja divus 26 un 27 gadus vecus vīriešus, kuri Aleksandra Bieziņa ielā mēģināja nozagt kādu automašīnu. Izmeklēšanas gaitā noskaidrojās, ka viņi ir pastrādājuši vēl trīs automašīnu zādzības un par notikušo turpinās izmeklēšana.

Pagājušajās brīvdienās, 12. oktobra rīta pusē Rīgā, Rīgas Zemgales iecirkņa policijas darbinieki no kāda iedzīvotāja saņēma informāciju par automašīnas zādzību Aleksandra Bieziņa ielā. Policijas darbinieki nekavējoties ieradās notikuma vietā, kur negaidīti pārsteidza abus zagļus. Abi vīrieši tika aizturēti.
Aizturētie ir 1986. gadā un 1987. gadā dzimuši vīrieši, kuri pēc aizturēšanas tika nogādāti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Viens no aizturētajiem jau agrāk ir sodīts.
Policistiem bija pamatotas aizdomas, ka šie zagļi varētu būt pastrādājuši līdzīgas zādzības un izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka abi aizturētie vīrieši ir veikuši vēl vismaz trīs automašīnu zādzības. Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc 175. panta 1. daļas par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu zādzību un turpinās izmeklēšana.

Sagatavoja:

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: