Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēta noziedznieku grupa, kas varētu būt uzdarbojusies pusgada garumā 2013. gada 25. februāris

Sākot ar pagājušā gada septembri līdz šā gada janvārim Rīgas reģionā vērsās liels skaits automašīnu vadītāju, ziņojot, ka ir notikušas zādzības. Visos zādzību gadījumos automašīnu īpašnieki bija novietojuši savus spēkratus lielveikalu stāvvietās, taču, braucot prom no stāvvietas, konstatējuši, ka vienā no riepām nav gaisa. Kamēr autoīpašnieki mainīja riepas, tikmēr no automašīnu saloniem pazuda rokassomiņas un citas vērtīgas mantas. Dažos gadījumos šādā veidā tika radīti pat vairāku tūkstošu latu zaudējumi.

Veicot operatīvo darbu, Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja, ka visā Rīgas reģiona teritorijā uzdarbojas organizēta grupa. Sākumā grupas dalībnieki izmantoja vienu automašīnu, taču vēlāk no esošās grupas tika izveidotas divas un riepas tika durtas tikai luksus klases automašīnām.

Šā gada 15. janvārī aizdomās par šīm zādzībām sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljona darbiniekiem un Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldi Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja četrus vīriešus. Aizturēšanas brīdī aizdomās turētie pārvietojās ar Spānijā reģistrētu automašīnu.

Šobrīd trīs no aizturētajiem ir apcietināti. Apcietinātie ir agrāk pārsvarā par mantiskiem noziegumiem tiesāti 27, 29 un 33 gadus veci vīrieši, taču ceturtais, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, ir 32 gadus vecs vīrietis, kuram sodāmība jau ir dzēsta.

Šobrīd turpinās izmeklēšana un tiek nostiprināti pierādījumi, kā arī tiek skaidrots, kādā veidā aizdomās turētie savā lietošanā ieguvuši Spānijā reģistrētu automašīnu.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP  
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: