Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Dzīvokļa saimniece pārsteidz televizora zagli 2013. gada 22. februāris

Šā gada februāra sākumā Rīgas centrā Artilērijas ielā, kāda dzīvokļa iedzīvotāja savā dzīvesvietā izdzirdēja savādu troksni. Ejot pārbaudīt trokšņa izcelšanās iemeslu, sieviete pārsteidza kādu nepazīstamu vīrieti, kurš tajā brīdī rokās turēja dzīvokļa saimniecei piederošu televizoru. Vīrietis dzīvokļa iemītniecei uzbruka un ar televizoru un citām mantām aizbēga.

Cietusī mirkli vēlāk par notikušo ziņoja policijai un Rīgas Centra iecirkņa darbinieki uzsāka izmeklēšanu. Policistiem, veicot virkni operatīvo darbību, izdevās noskaidrot iespējamo zagli. Aizvakar, 20. februārī aizdomās turamo izdevās notvert.

Aizturētais ir 1973. gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš tiesāts par zādzībām no dzīvokļiem un laupīšanām.

Policijas darbinieki izmeklēšanas gaitā ir noskaidrojuši, ka vīrietis dzīvoklī iekļuva, jo dzīvokļa durvis nebija aizslēgtas. Tādēļ policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgākiem un rūpēties par savas dzīvesvietas drošību, pat tad ja esat mājās.

Izmeklētājiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis varētu būt vainojams vēl citos noziegumos. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu aculiecinieku, kurš var sniegt informāciju par šī vīrieša iespējamām pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086225, 67086215 vai 110.

tv zaglis.jpg

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: