Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nedēļas nogalē trīs krāpnieces apzog pensionārus 2012. gada 23. aprīlis

20.aprīlī Lielvārdē, kādā privātmājā trīs līdz šim nenoskaidrotas sievietes, uzdodoties par sociālajām darbiniecēm, nozaga kādai 1926.gadā dzimušai pensionārei 650 latus. Trīs nepazīstamās sievietes uzdevās par pārstāvēm no kādas organizācijas, kas ar Eiropas līdzfinansējumu atbalsta pensionārus, piešķirot viņiem naudu vai veicot dažādus rekonstrukcijas darbus dzīvojamai ēkai.

Cietusī dzīvo kopā ar vīru, kurš devās izrādīt vienai no viltus sociālajām darbiniecēm mājas pagalmu, lai, it kā sastādītu aktu par veicamajiem remonta darbiem. Tikmēr otra nepazīstamā sieviete piedāvāja pensionārei kažoku, kuru izvilka no somas un teica, ka vēlas to sirmgalvei uzdāvināt. Kamēr notika apģērba mērīšana blakus istabā, trešā sieviete izzaga no sekcijas 650 latus.

Visas trīs iespējamās zagles tiek raksturotas kā sievietes no 20 līdz 40 gadu vecumam, melnās drēbēs, tumšiem matiem. Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par zādzību un notiek izmeklēšana.

Analogs gadījums notika pagājušajā piektdienā Siguldā, kur kādai pensionārei trīs sievietes, kuras uzdevās par sociālajām darbiniecēm nozaga 700 latus. Tomēr cietusī attiecās sniegt iesniegumu policijā.

Likumsargi atgādina neuzticēties nepazīstamiem cilvēkiem un par sociālo palīdzību piedāvājumu painteresēties iepriekš savā pašvaldībā pirms laist svešinieku iekšā dzīvesvietā.

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob.: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv